Новини проекту
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 12 чоловік

Положення про підвищення кваліфікації педагогічних працівників КЗ «Корніївська ЗОШ І – ІІІ ступенів»

Дата: 21 березня 2021 о 09:55, Оновлено 22 березня 2021 о 08:41

УХВАЛЕНО                                                     ЗАТВЕРДЖУЮ

Педагогічною радою                                        Директор  КЗ «Корніївська ЗОШ

КЗ «Корніївська ЗОШ                                           І – ІІІ ступенів»

І – ІІІ ступенів»                                                      _____________Л.М. Черномурко

Протокол  №                                                      

від 24.12.2020 р.                                                         «___»_________2020р.

Положення про підвищення кваліфікації педагогічних працівників

КЗ «Корніївська ЗОШ І – ІІІ ступенів»

  1. Загальні положення

1.1. Це Положення розроблено відповідно до Законів України "Про освіту",  "Про повну загальну середню освіту",  Постанови КМУ від 21 серпня 2019 р. № 800 "Деякі питання підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників", Постанови КМУ № 1133 від 27.12.19 "Про внесення змін до Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників", Листа МОН від 04.11.2019 № 1-9-683 "Щодо підвищення кваліфікації та атестації педагогічних працівників", Листа МОНу від 04.03.20 № 1/9-141 "Щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти", Листа МОН №1/9-576 від 12.10.20 року "Щодо тимчасового переходу на дистанційне навчання" і визначає порядок підвищення кваліфікації та стажування педагогічних працівників КЗ «Корніївська ЗОШ І - ІІІступенів» (далі - ЗЗСО).

1.2. Метою підвищення кваліфікації педагогічних працівників є вдосконалення професійної підготовки особи шляхом поглиблення і розширення її професійних знань, умінь і навичок, набуття особою досвіду виконання додаткових завдань та обов’язків у межах спеціальності.

1.3. Основними завданнями навчання працівників є: оновлення та розширення знань, формування нових професійних компетентностей в психолого-педагогічній, організаційно-управлінській діяльності; засвоєння інноваційних технологій, форм, методів та засобів навчання; набуття досвіду формування змісту навчання з урахуванням його цільового спрямування, посадових обов’язків працівників; вивчення педагогічного досвіду, методів управління, ознайомлення з досягненнями науки, розроблення пропозицій щодо удосконалення навчально-виховного процесу, впровадження у практику навчання кращих досягнень науки; застосування інноваційних технологій реалізації змісту навчання, що передбачає його диференціацію, індивідуалізацію, запровадження дистанційних, інформаційно-комунікативних технологій навчання.

1.4. Напрями підвищення кваліфікації: розвиток професійних компетентностей (знання навчального предмета, фахових методик, технологій); формування у здобувачів освіти спільних для ключових компетентностей вмінь, визначених частиною першою статті 12 Закону України "Про освіту"; психолого-фізіологічні особливості здобувачів освіти певного віку, основи андрагогіки; створення безпечного та інклюзивного освітнього середовища, особливості (специфіка) інклюзивного навчання, забезпечення додаткової підтримки в освітньому процесі дітей з особливими освітніми потребами (до таких дітей, зокрема, можуть бути віднесені діти з інвалідністю, обдаровані діти, діти з національних меншин, діти, які не встигають опанувати навчальну програму з різних причин тощо); використання інформаційно-комунікативних та цифрових технологій в освітньому процесі, включаючи електронне навчання, інформаційну та кібернетичну безпеку; мовленнєва, цифрова, комунікаційну, інклюзивна, емоційно-етична, компетентність; розвиток управлінської компетентності (для керівників закладів освіти та їх заступників) тощо.

  1. Види, форми та організація підвищення кваліфікації педагогічних працівників

2.1. Навчання працівників ЗЗСО за такими видами: навчання за програмою підвищення кваліфікації; участь у семінарах, практикумах, тренінгах, вебінарах,  майстер-класах, марафонах, онлайн-конференціях та інше; займатись самоосвітою.

2.2. Форми підвищення кваліфікації: інституційна: очна (денна, вечірня); заочна; дистанційна; мережева; дуальна; на робочому місці.

2.3. Суб’єкти підвищення кваліфікації: заклад освіти (або його структурний підрозділ), освітня платформа, наукова установа, фізичні, юридичні особи, фізична особа-підприємець.

2.4. Програма підвищення кваліфікації затверджується суб’єктом підвищення кваліфікації та повинна містити інформацію про її розробника (розробників), найменування, мету, напрям, зміст, обсяг (тривалість), що встановлюється в годинах та/або в кредитах ЄКТС, форму (форми) підвищення кваліфікації, перелік компетентностей, що вдосконалюватимуться/ набуватимуться (загальні, фахові тощо).

2.5. Алгоритм дії вчителя при організації підвищення кваліфікації: самоаналіз власної діяльності, визначення потреби у напрямі підвищення кваліфікації, вибір суб’єкта, реєстрація, складання програми підвищення кваліфікації, виконання завдань та вимог навчання, отримання документа про підвищення кваліфікації.

2.6. Педагогічні працівники, які відповідно до плану-графіка проходитимуть навчання, подають заступнику директора з навчально-виховної роботи такі документи: заяву про направлення на підвищення кваліфікації за формою (додаток 1); індивідуальний план підвищення кваліфікації за формою (додатки 3,6);

2.7. Процедуру визнання результатів підвищення кваліфікації педагогічних працівників відповідно до цього Положення проводить педагогічна рада.

У разі визнання результатів підвищення кваліфікації педагогічних працівників згідно з цим Положенням педагогічному працівнику нараховуються фактичні години підвищення кваліфікації / кредити Європейської кредитної трансферно-накопичувальної системи (далі – ЄКТС) відповідно до Порядку підвищення кваліфікації.

2.8. Кожен педагог складає індивідуальний план підвищення кваліфікації на поточний рік і несе відповідальність за достовірність поданої інформації, самостійно контролює власний графік підвищення кваліфікації.

2.9. Не пізніше 25 грудня (протягом місяця з дня отримання документа) працівник повинен поінформувати заступника директора з навчально-виховної роботи про стан проходження ним підвищення кваліфікації у поточному році з додаванням копій отриманих документів про підвищення кваліфікації. Відповідна інформація зберігається в особовій справі працівника відповідно до законодавства.

2.10. Результати підвищення кваліфікації у суб’єктів підвищення кваліфікації, що мають ліцензію на підвищення кваліфікації або провадять освітню діяльність за акредитованою освітньою програмою, не потребують окремого визнання чи підтвердження.

  1. Обсяги підвищення кваліфікації

3.1. Педагогічні працівники мають підвищувати свою кваліфікацію щорічно.

3.2. Обсяги підвищення кваліфікації для педагогічних працівників ЗЗСО: щорічне підвищення кваліфікації педагогічних працівників здійснюється відповідно до Закону України "Про освіту". Загальна кількість академічних годин для підвищення кваліфікації упродовж п’яти років не може бути меншою за 150 годин.

 3.3. Педагогічний працівник самостійно визначає період часу протягом календарного року для проходження підвищення кваліфікації.

  1. Визнання результатів підвищення кваліфікації

4.1. При підвищенні кваліфікації в закладі освіти (інститути післядипломної освіти, університети) педагогічний працівник подає затверджену директором копію документа про підвищення кваліфікації заступнику директора з навчально-виховної роботи.

4.2. При підвищенні кваліфікації в інших суб’єктах (фізичні, юридичні особи, фізична особа – підприємець) педагогічний працівник протягом одного місяця подає до педагогічної ради для визнання: клопотання про визнання результатів підвищення кваліфікації (додаток 2), копію документа про підвищення кваліфікації.

4.3. У разі підвищення кваліфікації шляхом інформальної освіти (самоосвіти) замість документа про підвищення кваліфікації подається звіт про результати підвищення кваліфікації або творча робота, персональне розроблення електронного освітнього ресурсу, що виконані в процесі (за результатами) підвищення кваліфікації та оприлюднені на веб-сайті закладу освіти та/або в електронному портфоліо педагогічного працівника (у разі наявності).

4.4. Здобуття першого (бакалаврського), другого (магістерського) рівня вищої освіти вперше або за іншою спеціальністю у межах професійної діяльності визнається як підвищення кваліфікації педагогічних або науково-педагогічних працівників.

4.5. Підвищення кваліфікації шляхом участі у семінарах, практикумах, тренінгах, вебінарах, майстер- класах тощо, яке здійснюється поза межами річного плану, потребує визнання педагогічної (вченою) радою закладу (в обсязі 30 годин або одного кредиту ЄКТС).

4.8. При викладанні кількох предметів вчитель самостійно обирає послідовність підвищення кваліфікації за певними напрямами у міжатестаційний період = загальна кількість годин – не менше 120 (год).

4.9. Педагогічна рада закладу повинна розглянути клопотання про визнання результатів підвищення кваліфікації протягом 1 місяця з дня його подання.

      4.10. Підвищення кваліфікації педагогів закладу відбувається відповідно до річного плану підвищення кваліфікації педагогічних працівників ЗЗСО.

    1. Протягом року педагогічна рада може вносити зміни та уточнення до річного плану підвищення кваліфікації.
    2. Педагогічні працівники мають право на підвищення кваліфікації поза межами плану підвищення кваліфікації закладу освіти на відповідний рік
    3. Для визнання документа про підвищення кваліфікації педагогічна рада перевіряє наявність у документі про підвищення кваліфікації таких відомостей:
  • повне найменування суб’єкта підвищення кваліфікації (для юридичних осіб) або прізвище, ім’я та по батькові (у разі наявності) фізичної особи, яка надає освітні послуги з підвищення кваліфікації педагогічним працівникам (для фізичних осіб, у тому числі фізичних осіб – підприємців);
  • тема (напрям, найменування), обсяг (тривалість) підвищення кваліфікації у годинах та/або кредитах ЄКТС;
  • прізвище, ім’я та по батькові (у разі наявності) особи, яка підвищила кваліфікацію;
  • опис досягнутих результатів навчання;
  • дата видачі та обліковий запис документа;
  • найменування посади (у разі наявності), прізвище, ініціали (ініціал імені) особи, яка підписала документ від імені суб’єкта підвищення кваліфікації та її підпис;
  • наявність інформації про суб’єкта підвищення кваліфікації у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР), зокрема, шляхом подання безкоштовного запиту на веб-сайті Міністерства юстиції України;
  • наявність веб-сайту суб’єкта підвищення кваліфікації, оприлюднення на ньому програм підвищення кваліфікації і їх відповідність вимогам законодавства, зокрема, пункту 10 Порядку підвищення кваліфікації;
  • наявність зразка документа про підвищення кваліфікації, його оприлюднення суб’єктом підвищення кваліфікації на своєму веб-сайті та наявність у ньому інформації, визначеної пунктом 13 Порядку підвищення кваліфікації.
    1. Педагогічна рада (за потреби) для проведення перевірки може запитувати інформацію про зміст програми та/або іншу додаткову інформацію в установі / організації / закладі, що видала (видав) такий документ.
    2. Для визнання результатів підвищення кваліфікації педагогічна рада заслуховує педагогічного працівника щодо якості виконання програми підвищення кваліфікації, результатів підвищення кваліфікації, дотримання суб’єктом підвищення кваліфікації умов та повинна прийняти рішення про:

– визнання результатів підвищення кваліфікації;

– невизнання результатів підвищення кваліфікації.

         4.16 Рішення про відмову у визнанні документа про підвищення кваліфікації приймається у разі, якщо:

- документ не містить відомостей, зазначених у пунктах 4.13, 4.14 цього Положення;

- документ видано установою / організацією / закладом, яку (який) не було включено до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань або на дату видачі документа припинила (припинив) свою діяльність;

- встановлено подання недостовірної інформації.

         4.17. У разі невизнання результатів підвищення кваліфікації педагогічна рада  ЗЗСО може надати рекомендації педагогічному працівнику щодо повторного підвищення кваліфікації у інших суб’єктів підвищення кваліфікації та/або прийняти рішення щодо неможливості подальшого включення такого суб’єкта підвищення кваліфікації до плану підвищення кваліфікації закладу освіти до вжиття ним дієвих заходів з підвищення якості надання освітніх послуг.

          4.18. Результатом підвищення кваліфікації педагогічних працівників у суб’єктів підвищення кваліфікації, що мають ліцензію на підвищення кваліфікації або провадять освітню діяльність за акредитованою освітньою програмою, може бути присвоєння їм повних та/або часткових професійних та/або освітніх кваліфікацій у встановленому законодавством порядку.

         4.19. Результати інформальної освіти (самоосвіти) педагогічних працівників, які мають почесне чи педагогічне звання (крім звання «старший вчитель»), можуть бути визнані педагогічною радою школи як підвищення кваліфікації педагогічних працівників за дотримання вимог цього Порядку.

       4.20. Обсяг підвищення кваліфікації шляхом інформальної освіти (самоосвіти) зараховується відповідно до визнаних результатів навчання, але не більше 30 годин або одного кредиту ЄКТС на рік.

     4.21. Обсяг підвищення кваліфікації шляхом рівня вищої освіти зараховується відповідно до встановленого обсягу освітньо-професійної  програми у годинах або кредитах ЄКТС, за винятком визнаних (зарахованих) результатів навчання з попередньо здобутих рівнів освіти.

  1. Планування підвищення кваліфікації

5.1. Планування підвищення кваліфікації здійснюється двома етапами. На першому етапі здійснюється перспективне планування у поточному році на наступний календарний рік шляхом затвердження педагогічною радою орієнтовного плану підвищення кваліфікації (додаток 4). Орієнтовний план підвищення кваліфікації повинен містити інформацію про загальну кількість педагогічних працівників, які проходитимуть підвищення кваліфікації, основні напрями та орієнтовний перелік суб’єктів підвищення кваліфікації. Орієнтовний план підвищення кваліфікації формується з урахуванням пропозицій педагогічних працівників (додаток 3) і оприлюднюється на інформаційному стенді закладу освіти та на його веб-сайті щороку протягом двох робочих днів з дня його затвердження, але не пізніше 25 грудня поточного року.

5.2. Другий етап планування розпочинається після затвердження кошторису закладу освіти на відповідний рік. Керівник закладу освіти (уповноважені ними особи) невідкладно оприлюднюють загальний обсяг коштів, передбачений для підвищення кваліфікації працівників закладу освіти, які мають право на підвищення кваліфікації за рахунок коштів державного та/або місцевого бюджетів, а також за рахунок інших коштів, передбачених у кошторисі закладу освіти для підвищення кваліфікації.

5.3. Протягом 15 календарних днів з дня оприлюднення загального обсягу коштів для підвищення кваліфікації, кожен педагогічний та науково-педагогічний працівник, який має право на підвищення кваліфікації за рахунок зазначених коштів, подає керівникові закладу освіти (уповноваженій ним особі) пропозицію до плану підвищення кваліфікації на відповідний рік, яка повинна містити інформацію про тему (напрям, найменування) відповідної програми (курсу, лекції, модуля тощо), форми, обсяг (тривалість), суб’єкта (суб’єктів) підвищення кваліфікації (із зазначенням інформації, визначеної цим Порядком), вартість підвищення кваліфікації (у разі встановлення) або про безоплатний характер надання такої освітньої послуги.

5.4. З метою формування плану підвищення кваліфікації закладу освіти на поточний рік, пропозиції педагогічних та науково-педагогічних працівників розглядаються його педагогічною радою. За згодою педагогічного або науково-педагогічного працівника його пропозиція може бути уточнена або змінена, зокрема з урахуванням обсягу видатків, передбачених на підвищення кваліфікації.

5.5. Педагогічна рада закладу освіти затверджує план підвищення кваліфікації на відповідний рік в межах коштів, затверджених у кошторисі закладу освіти за всіма джерелами надходжень на підвищення кваліфікації на відповідний рік (за винятком коштів самостійного фінансування підвищення кваліфікації педагогічними та науково-педагогічними працівниками);

5.6. План підвищення кваліфікації закладу освіти на відповідний рік включає: список педагогічних та/або науково-педагогічних працівників, які повинні пройти підвищення кваліфікації у цьому році, теми (напрями, найменування), форми, види, обсяги (тривалість) підвищення кваліфікації (у годинах або кредитах ЄКТС), перелік суб’єктів підвищення кваліфікації, строки (графік), вартість підвищення кваліфікації (у разі встановлення) або примітку про безоплатний характер надання такої освітньої послуги чи про самостійне фінансування підвищення кваліфікації педагогічним або науково-педагогічним працівником. План підвищення кваліфікації може містити додаткову інформацію, що стосується підвищення кваліфікації педагогічних та/або науково-педагогічних працівників (додаток 5) . План підвищення кваліфікації може бути змінено протягом року в порядку, визначеному педагогічною радою.

5.7. За погодженням педагогічного або науково-педагогічного працівника, керівника відповідного закладу освіти (уповноваженої ним особи) і суб’єкта підвищення кваліфікації строки (графік) підвищення кваліфікації такого працівника протягом відповідного року можуть бути уточнені без внесення змін до плану підвищення кваліфікації.

6. Фінансування підвищення кваліфікації педагогічних працівників

    1. Джерелами фінансування підвищення кваліфікації педагогічних працівників є кошти державного, місцевих бюджетів, кошти фізичних та/або юридичних осіб, інші власні надходження закладу освіти та/або його засновника, інші джерела, не заборонені законодавством.
    2. У разі підвищення кваліфікації педагогічних працівників за рахунок коштів державного або місцевого бюджету, інших коштів, затверджених у кошторисі закладу освіти на підвищення кваліфікації, укладення договору між керівником закладу освіти та суб’єктом підвищення кваліфікації із зазначенням джерела фінансування підвищення кваліфікації є обов’язковим.
    3. За рахунок коштів, передбачених у кошторисі закладу освіти, здійснюється фінансування підвищення кваліфікації в обсязі, встановленому законодавством, і відповідно до плану підвищення кваліфікації:
  • педагогічних працівників, які працюють у таких закладах за основним місцем роботи;
  • педагогічних працівників, які забезпечують надання загальної середньої освіти, працюючи за сумісництвом у закладах загальної середньої освіти.
    1. Самостійне фінансування підвищення кваліфікації здійснюється:

- педагогічними працівниками школи, які працюють за основним місцем роботи і проходять підвищення кваліфікації поза межами плану підвищення кваліфікації закладу освіти;

- іншими особами, які працюють у школі на посаді педагогічних або науково-педагогічних працівників за суміщенням або сумісництвом.

6.5. На час підвищення кваліфікації педагогічним працівником відповідно до затвердженого плану з відривом від освітнього процесу в обсязі, визначеному законодавством, за педагогічним працівником зберігається місце роботи (посада) із збереженням середньої заробітної плати.

Витрати, пов’язані з підвищенням кваліфікації, відшкодовуються у порядку, визначеному законодавством.

    1. Факт підвищення кваліфікації педагогічного працівника підтверджується актом про надання послуги з підвищення кваліфікації, який складається в установленому законодавством порядку, підписується керівником закладу освіти або уповноваженою ним особою та суб’єктом підвищення кваліфікації. Такий акт є підставою для оплати послуг суб’єкта підвищення кваліфікації згідно з укладеною угодою щодо підвищення кваліфікації.

ДОДАТКИ

Додаток 1

Директору КЗ «Корніївська ЗОШ І – ІІІ ступенів» Л.М.Черномурко

_______________________________________

(П.І.Б., посада педагогічного працівника)

_______________________________________

ЗАЯВА

Прошу направити мене відповідно до плану-графіка

на підвищення кваліфікації / стажування

(правильне підкреслити)

в___________________________________________________________________

(найменування вищого навчального закладу,

іншої установи, підприємства, організації)

з відривом від роботи / без відриву від роботи / очно-заочної форми навчання

(правильне підкреслити)

з «___» ________________ 20___ року по «___» ________________ 20___ року.

З навчальних дисциплін «__________________________________», «_______________________________», «_______________________________».

Мета підвищення кваліфікації (стажування) – ________________________________________________________________________________________________________________________________________

До заяви додаються:

 «___» _______________ 20___ року                      ______________    /підпис/        

                    

Додаток 2


         Голові педагогічної ради
         ___________________________________
         ___________________________________
                (повне найменування закладу загальної середньої освіти)
         ___________________________________
                (прізвище, ініціали голови педагогічної ради)
                ________________________________________________________
                ________________________________________________________
                (посада, прізвище, ім’я та по-батькові педагогічного працівника

КЛОПОТАННЯ

про зарахування підвищення кваліфікації 


Прошу зарахувати підвищення кваліфікації за напрямом (тематикою) «___________________________________________» обсягом _____________ годин

або ____________   кредитів ЄКТС.  Додаток: копія документа про підвищення кваліфікації на __________арк.


 

  Дата____________/Ініціал імені та прізвище педагогічного працівника/
    (підпис)

 

Додаток 3

Керівникові
         ________________________________________
         ________________________________________
        
(повне найменування закладу загальної середньої освіти)
         ________________________________________
        
(прізвище, ініціали керівника)
         ________________________________________
         ________________________________________
        
(посада, прізвище, ім’я та по-батькові педагогічного працівника)


Пропозиція до орієнтовного/річного плану підвищення кваліфікації


 

№ з/п

Тема (напрям, найменування)

Суб’єкт підвищення кваліфікації

Обсяг (тривалість)*

Вид*

Форма (форми)*

Строки*

Вартість та джерела фінансування*

                     *не зазначається при поданні пропозиції до орієнтовного плану

Дата                                                  ________________       /Ініціал імені та прізвище педагогічного працівника/  

                                                                    (підпис)

Додаток 4

 

                                                                                     ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                                    Рішення педагогічної ради

                                                                                     від_____________________

                                                                                     (протокол № ______)

Орієнтовний ПЛАН

підвищення кваліфікації педагогічних працівників на 20___рік

___________________________________________

(заклад загальної середньої освіти)

№ з/п

ПІБ

педагогічних працівників

Напрямок, тема, найменування програми підвищення кваліфікації

Суб’єкт підвищення кваліфікації

Голова педагогічної ради                             _____________________                                      /Ініціал імені та прізвище/

                                                                                     (підпис)

Секретар педагогічної ради                        _____________________                                      /Ініціал імені та прізвище/

                                                                                      (підпис)

Додаток 5

ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                           Рішення педагогічної ради

                                                                           від_____________________

                                                                           (протокол № ______)

 РІЧНИЙ ПЛАН

підвищення кваліфікації педагогічних працівників на 20___рік

___________________________________________

(заклад загальної середньої освіти)

№ з/п

Прізвище, ім'я, по батьковівикладача

Тема (напрям) курсів підвищення кваліфікації

Субєкт підвищення кваліфікації

Обсяг (тривалість)

Форма, вид курсів підвищення кваліфікації

Строки підвищення кваліфікації, дата

Вартість та джерела фінансування

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Голова педагогічної ради                             _____________________                                      /Ініціал імені та прізвище/

                                                                                      (підпис)

Секретар педагогічної ради                        _____________________                                      /Ініціал імені та прізвище/

                                                                                      (підпис)

Додаток 6

Орієнтовний план підвищення кваліфікації (посада) _______________

в міжатестаційний період

2019

2020

2021

2022

20232023

Вид підвищення кваліфікації, тема підвищення кваліфікації, заклад підвищення/ платформа, дата проодження, серія та номер сертифікату, кількість годин.

Вид підвищення кваліфікації, тема підвищення кваліфікації, заклад підвищення/ платформа, дата проодження, серія та номер сертифікату, кількість годин.

Вид підвищення кваліфікації, тема підвищення кваліфікації, заклад підвищення/ платформа, дата проодження, серія та номер сертифікату, кількість годин.

Вид підвищення кваліфікації, тема підвищення кваліфікації, заклад підвищення/ платформа, дата проодження, серія та номер сертифікату, кількість годин.

Вид підвищення кваліфікації, тема підвищення кваліфікації, заклад підвищення/ платформа, дата проодження, серія та номер сертифікату, кількість годин.


Література: Постанова КМУ №800
Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.